машина за правење песок

Контакт

Кога ви треба потполно супериорно дизајнирано за ракување со армирани материјали за производство и за продажба, сметајте како добавувач за опрема, експертиза за апликации и поддршка на производи.

Шангај Xuanshi Машини копродукции, Ltd
Тел: + 86-21-68098369
Fax: + 86-21-68098668
Е-пошта: sales@xsmcrusher.net
Додај: бр. 60, Jinwen Road, аеродром индустриски парк, Pudong област, Шангај, Кина
Поштенски код: 201323

Ако имате какви било прашања Ве молиме пополнете ги полињата подолу и ние ќе одговориме на вашето барање во рамките на 24 часа:
(* означува задолжително поле)
* Производ што ви треба:
* Вашето име:
* Вашата е-маил:
* земја:
телефон:
Барање / Коментари: