машина за правење песок

за нас

xsm-company

Сервис

Ние ја чуваме услугата идеја за "создавање повеќе вредност за клиентите", третирање на нашите клиенти со сите наши срца, а меѓувреме законски работи. Нашите клиенти се дистрибуираат во повеќе 120 земји во Азија, Европа, Средниот Исток, Океанија и Америка. Ние ги применуваме нашите професионални знаења и целосна глобална услуга способност да се обезбеди најдобри резултати за бизнис на нашите клиенти ...

за

Избор на вистинска дробилката започнува со изборот на вистинскиот производител на дробилката. Шангај Xuanshi Машини копродукции, Ltd е една од најголемите рударски машини за дробилката во Кина. Основан во 2002, имаме богато искуство во помагање на клиентите да ја изберат вистинската опрема за дробење за секоја апликација. Фокусирајќи се на обезбедување на уникатни, ефективни решенија за секој предизвик за намалување на големината, им обезбедивме супериорни мелници за камен, машини за песок и мелници за многубројните корисници ширум светот. Xuanshi е награден за ISO9001: сертификати 2008, сертификати за глобални изработки и CE сертификати. Нашата компанија се наоѓа во Шангај, каде што имаме пристап до погодно море, копно и воздушен транспорт. Ова е транспорт на камен мелници и ги намалува трошоците за превозот за нашите клиенти.

производи

Со цел да се задоволат различните потреби на нашите клиенти, ние произведуваме сите видови на камен мелници, мелење мелници, песок машини, песок и чакал опрема и опрема за обработка на минерали. Некои од нашите најпопуларни производи вклучуваат вилица дробилки, удари дробилки, конус мелници, песок машини за перење, мелење мелници, магнетни сепаратори, флотација машини, и многу повеќе. Сите овие производи се дизајнирани да даваат високи перформанси, долг работен век и ниски оперативни трошоци. Во моментов нашите производи се користат во рударството и градежништвото во многу индустрии, како што се рударството, цементарните постројки, агрегатното производство, хемиската обработка, металургијата, аеродромската конструкција и многу други. Покрај тоа, ние исто така нудиме решенија за конфигурации на проектот, како што се мелење линија, камен производна линија, подготовка производствена линија и песок производна линија.

Ако имате какви било прашања Ве молиме пополнете ги полињата подолу и ние ќе одговориме на вашето барање во рамките на 24 часа:
(* означува задолжително поле)
* Производ што ви треба:
* Вашето име:
* Вашата е-маил:
* земја:
телефон:
Барање / Коментари: