rërë bërë makinë

Crusher Tanzani>>aplikacionet

XSM Shanghai është një fabrikë për prodhimin e pajisjeve të minierave të prodhuesve të pajisjeve profesionale në Kinë, nëse keni ndonjë nevojë në internet, klikoni në ikonën e duhur të ikonës, stafi ynë teknik do të bazohet në pajisjet tuaja të minierave të minierave për t'ju siguruar me më të përshtatshmet për ju.
 • Temat
 • Maj
  5
  • Makineritë e lageshtit AGGREGATE

   Makineritë e lageshtit AGGREGATE
   Përdorimi dhe aplikimi i rërës së makinës me lavatriçe të rërës së rërës XSD Seria është një larje me rërë rërë me efikasitet të lartë duke adoptuar strukturë me rrota, e cila punon me makinerinë e rërës. Mund të lajë pluhurin e gurëve dhe papastërtitë nga rëra e përzier e bërë nga makina që prodhon rërë, gjë që mund të përmirësojë cilësinë e rërës. Rondele Sand është përdorur gjerësisht në larje, nota dhe dehydrating në industrinë e fabrikave të gurit, vendin e ndërtimit dhe rërë kuarci në gl ... lexo më shumë ...
  • Maj
   5
   • Makinë larëse të rërës së bimëve agregate

    Makinë larëse të rërës së bimëve agregate
    Makinë larëse të rërës së bimëve të rërës Makinë larëse të rërës Makinë larëse të rërës ofrojnë një zgjidhje të thjeshtë, efikase dhe ekonomike për të përmirësuar një rang të gjerë të materialit dhe për të optimizuar hapat e mëvonshëm të procesit të shërimit. Kjo metodë e shqyrtimit ndihmon për të ulur koston operative dhe investuese dhe për të rritur cilësinë e produktit, duke lejuar përpunimin e shpejtë dhe të madh të vëllimit. Makinë larëse jonë rërë është ndërtuar me materiale me cilësi të lartë, të dizajnuara për performancë të lartë, pr të lartë ... lexo më shumë ...
   • Maj
    5
    • larja e minierave çmimet e makinës së larë të agregatit

     larja e minierave çmimet e makinës së larë të agregatit
     larja e minierave Çmimet e makinerive të larë të makinave Specifikimet çmimet e makinerive të larë të makinerive 1.delivry time: 20days 2.Water saving 3.ISO Kapaciteti i certifikuar 4.processing: 50-350t / h Rrënja e rondelës së rrotave përdoret për të hequr pluhurin në rërë. Makinë larëse me rërë ka për qëllim përmirësimin e cilësisë së rërës. Materialet përfshijnë zhavorin e kërkuar në fabrikat e ndërtesës, fabrikat e zhavorrit, stacionin e hidrocentraleve dhe digave të betonit, fabrikën postare dhe elektrike të poleve, hedhjen e rërës 70, fabrikën e qelqit dhe # 8 ... lexo më shumë ...
    • Maj
     5
     • KINA AGGREGATE Lavatrice për shitje

      KINA AGGREGATE Lavatrice për shitje
      KINA AGGREGATE Lavatrice PËR SHITJE Specifikimet KINA AGGREGATE makinë larëse për shitje gatshme të dërgimit; OFRON SHËRBIMIN PAS SHITJE; TEKNOLOGJIA E AVANCUAR, ARSYES KRYESORE KINA AGGREGATE Lavatrice PER SHITJE Karakteristikat e rondele rere 1. Pastrim i lartë; 2. Struktura e arsyeshme; 3. Kapacitet të lartë dhe konsum të ulët të energjisë; 4. Me tre funksionet e larjes, gradimit dhe dehidrimit te reres; 5. Makina larëse e rërës është 15 & deg; Shtrirja e shtrirjes; 6. Spirale është drejtuar nga një motor dhe një ... lexo më shumë ...
     • Maj
      5
      • pajisje gurore gurore agregat makinë larëse

       pajisje gurore gurore agregat makinë larëse
       pajisje gurore gurore pajisje lavatriçe Specifikimet Struktura e arsyeshme, mirëmbajtja e përshtatshme. Kapacitet të lartë të përpunimit dhe konsumit të ulët të energjisë Pajisjet rock gurore: agregat makinë larëse agregat larje makine është një makinë rondele kovë, kryesisht për larjen dhe tharjen e materialit të ndërtimit. Ajo strukturë të reja nënshkrimin, pajisja e besueshme transmetimit për të siguruar efektin pastrimit të dehidrimit është në përputhje me përdorimin e rërës duke bërë pajisje efikase për larjen e rërës. Fea ... lexo më shumë ...