rërë bërë makinë

Crusher Tanzani>>mulli bluarje>> Crusher çekan mulli për shitje në Tanzani

çekiç polic mulli për shitje në Tanzani, Shanghai XSM është një pajisje profesionale polic crusher, çekan mur polic për shitje në Tanzani, pajisje mekanizëm beneficiation, ore mulliri pajisjet prodhuesit. Procesi minierave, i pari transportues rrip, vibruese ushqyes, orari i pajisjeve të transportuesit dërguar në polic nofulla, polic ndikim, polic hidraulike është një mineral dërrmues i papërpunuar, dhe i dyti nga a grykëderdhës i vogël, polic çekan shqyrtimi i tretë dërrmues i seksionit të dytë nga vibruese ekran plotësojnë specifikimet standarde të xeherorit transportohen në Mulli topin, mulli ultrafine trajtim terciar me ore nga ndarësit magnetikë, makinë flotationmineral zgjedhin një shumëllojshmëri të nevojave. Sigurisht, kjo është vetëm një përpunim i përgjithshëm mineral, Shanghai XSM bazuar në llojin tuaj të minierës që pajisjet tuaja të minave që ju përshtatet më mirë, Nëse keni ndonjë pyetje, ne jemi të mirëpritur të na kontaktoni ose klikoni në të djathtë anën e ikonës së linjës, stafi ynë teknik do t'ju japë një përgjigje të hollësishme. getprice

polic mulli i çekanit për shitje në Tanzani

Hammer mulli të gjitha mulli bluarje Coarse, është përdorur gjerësisht në metalurgji, minierave, kimike, çimento, qymyr guri të thatë, ndërtimit, rërë bërë, zjarrdurues dhe qeramika dhe ndërmarrjet e tjera industriale dhe të minierave, të angazhuar në materiale thyer dhe shkatërrimtar operacioneve. Është kryesisht i përshtatshëm për thyerjen e të gjitha llojeve të forcës së fortë dhe të butë, forca e saj e shtypjes nuk është më e lartë se 320MPa (MPa). mulli hamer mund të mulli 0-3mm 0-5mm 0-8mm të bëjë pluhur i trashë është shumë i mirë!

 

mulli i çekanit Karakteristikat e rënda të prerjes

① kapacitet të lartë të prodhimit, raporti i thyer;
② konsumi i ulët i energjisë, uniformiteti i madhësisë së produktit;
③ struktura mekanike është e thjeshtë, kompakt dhe i lehtë;
④ më pak shpenzime për investime, menaxhim të lehtë dhe kështu me radhë.

mill hammer Struktura e rëndë rëndë

Mbështjellje e ashpër kryesisht nga shasi, rotori, kundërsulmi dhe shufrat e hekurt dhe komponentët e tjerë. Zorra e sipërme dhe të poshtme të ndara në dy pjesë, të bashkuara me prerjen e pllakave të çelikut, pjesët e mbetura të mbështjellura së bashku. E brendshme e rastit është inlaid me një linjë të lartë mangan çeliku, e cila është e lehtë për të zëvendësuar pas veshur. Gishti është i pajisur me një sërë peshash të pllakave me peshë uniforme, të cilat janë të lidhura me bulona me forcë të lartë.
Redaktor i parimit të punës së rëndë
Pritësi drejton gishtin përmes rripit të V-së të motorit, kështu që rotori rrotullohet. Pasi një pjesë e madhe e materialit hyn në dhomën e punës nga hyrja e ushqimit, është i grimcuar nga një çekiç me shpejtësi të lartë. Materialet e kualifikuara të thyera nga fundi i shkarkimit të hekurave të grilave, të pakualifikuara në dhomën dërrmuese, rotori dhe çekiçi të thyera në mënyrë të përsëritur derisa të shkarkohet. Për të shmangur bllokimin, përmbajtja e lagështirës së materialit të shkrirë zakonisht nuk e tejkalon 20%.

Nëse keni ndonjë pyetje Ju lutemi plotësoni fushat më poshtë dhe ne do t'ju përgjigjemi kërkesës suaj brenda orëve 24:
(* nënkupton një fushë të kërkuar)
* Produkti që ju nevojitet:
* Emri Juaj:
* Email juaj:
* Shteti:
Telefoni:
Cituar Kërkesa / Komente: