rërë bërë makinë

rreth nesh

XSM-kompani

shërbim

Ne mbajmë idenë e shërbimit "të krijojmë më shumë vlerë për klientët", duke i trajtuar klientët tanë me të gjitha zemrat tona, dhe ndërkohë që e kemi në mënyrë të ligjshme. Klientët tanë shpërndahen në vendet e 120 në Azi, Evropë, Lindjen e Mesme, Oqeani dhe Amerikë. Ne aplikojmë njohuritë tona profesionale dhe aftësinë e plotë të shërbimit global për të siguruar rezultatet më të mira për biznesin e klientëve tanë ...

Rreth Nesh

Zgjedhja e policit të duhur fillon me zgjedhjen e prodhuesit të duhur të policëve. Shanghai Xuanshi Machinery Co, Ltd është një nga prodhuesit më të mëdhenj të makinerive të policave të minierave në Kinë. Themeluar në 2002, ne kemi një përvojë të pasur për të ndihmuar klientët të zgjedhin pajisjet e dërrmuese për çdo aplikim. Duke u përqëndruar në ofrimin e zgjidhjeve unike, me kosto efektive për çdo sfidë të zvogëlimit të madhësisë, ne kemi furnizuar me makina të lartë gërshërë, makina rere dhe mullinj bluarje për klientë të shumtë në mbarë botën. Si rezultat i cilësisë dhe shërbimeve të qëndrueshme tona, Xuanshi është dhënë për ISO9001: Certifikatat 2008, Certifikatat e Prodhimit Global dhe certifikatat CE. Kompania jonë është e vendosur në Shanghai, ku kemi qasje në det të përshtatshëm, tokë, dhe transportit ajror. Kjo lehtëson transportin e dërrmuesve të gurit dhe zvogëlon shpenzimet e transportit për klientët tanë.

Produkte

Për të përmbushur nevojat e ndryshme të klientëve tanë, ne prodhojmë të gjitha llojet e dërrmuesve të gurit, bluarje mulli, makina rërë, pajisje rërë dhe zhavorr, dhe pajisjet e përpunimit të mineraleve. Disa nga produktet tona më të popullarizuara përfshijnë dërrmues të nofulles, crushers ndikim, crushers kon, makina larëse rërë, mullinj bluarje, separators magnetike, makina flotation, dhe më shumë. Të gjitha këto produkte janë të dizajnuara për të dhënë performancë të lartë, jetë të gjatë shërbimi dhe kosto operative të ulëta. Aktualisht produktet tona janë përdorur gjerësisht në aplikimet e minierave dhe ndërtimit në shumë industri, si minierat, fabrikat e çimentos, prodhimin agregat, përpunimin kimik, metalurgjinë, ndërtimin e aeroportit dhe shumë të tjera. Përveç kësaj, ne gjithashtu ofrojmë zgjidhje për konfigurimin e projekteve, të tilla si linja e bluarjes së mullirit, linja e prodhimit të gurit, linja e prodhimit të prodhimit dhe linja e prodhimit të rërës.

Nëse keni ndonjë pyetje Ju lutemi plotësoni fushat më poshtë dhe ne do t'ju përgjigjemi kërkesës suaj brenda orëve 24:
(* nënkupton një fushë të kërkuar)
* Produkti që ju nevojitet:
* Emri Juaj:
* Email juaj:
* Shteti:
Telefoni:
Cituar Kërkesa / Komente: