rërë bërë makinë

Crusher Tanzani>>rondele rere>> Rondele rërë rondele

Rrota rondele rondele, Shanghai XSM është një pajisje profesionale crusher ore, rrota rondele rondele, pajisje mekanike beneficiation, ore mulliri pajisjet prodhuesit. Procesin e minierave, e para transportues rrip, vibruese ushqyes, orari i pajisjeve të transportuesit dërguar në polic nofulla, polic ndikim, polic hidraulike është një mineral dërrmues i papërpunuar, dhe i dyti nga a grykëderdhës i vogël, polic çekan shqyrtimi i tretë dërrmues i seksionit të dytë nga vibruese ekran plotësojnë specifikimet standarde të xeherorit transportohen në Mulli topin, mulli ultrafine trajtim terciar me ore nga ndarësit magnetikë, makinë flotationmineral zgjedhin një shumëllojshmëri të nevojave. Sigurisht, kjo është vetëm një përpunim i përgjithshëm mineral, Shanghai XSM bazuar në llojin tuaj të minierës që pajisjet tuaja të minave që ju përshtatet më mirë, Nëse keni ndonjë pyetje, ne jemi të mirëpritur të na kontaktoni ose klikoni në të djathtë anën e ikonës së linjës, stafi ynë teknik do t'ju japë një përgjigje të hollësishme. getprice

Xuanshi rrota rondele rondele është përdorur për prodhimin e rërës dhe për rënien e rërës natyrore të pjesës së domosdoshme të pajisjeve. Kjo përdoret kryesisht në ndërtim, bimë agregate, fabrikë xhami, stacione energjie, digë betoni dhe shumë industri të tjera. Është e vogël, humbja e rërës më të vogël, shpejtësia e pastrimit etj. Nivelet e larta të shpejtësisë së përpunimit të pastër dhe të lartë për ta bërë atë gjithnjë e më shumë të përdorur në pastrimin, klasifikimin, dehidratimin dhe llojet e tjera të industrisë së rërës së sistemit.

Performanca dhe karakteristikat e rondele të rrotës së rrotës:

1. Konsumi i ulët i ujit, kursimi i energjisë, pa ndotje.
2. Heqja e pluhurit, papastërtitë, pluhuri i imët.
3. Strukturë e arsyeshme, mirëmbajtje e përshtatshme, pa pjesë të veshur (përveç ekranit), jetë të gjatë shërbimi
4. Saktësia e lartë, rritja e shpejtësisë së larjes.

Parimi i punës i rondele rrotulluese rrotulluese:

Shtytësja e drejtuar nga motorri përmes rripit të V-së dhe reducer gear rrotullohet ngadalë. Rëra futet në luginën e larjes përmes avancimit, nën veprimin e shtytës, rëra rrotullon dhe grinded së bashku për të hequr papastërtitë e mbuluara në sipërfaqe dhe shkatërruar shtresën e avujve të ujit për ujë të lehtë dewatering. Në të njëjtën kohë, shtoni ujë për të krijuar një rrjedhje të fortë të ujit, dhe kështu shkarkimin e papastërtive nga portat e mbipopullimit. Rërë e pastër merret nga thika, dhe derdhet në rrjedhën e shkarkimit nga rotori i rrotullimit.

Specifikimet e rondele rrotulluese:

Model Diametri i rrotës
(Mm)
Madhësia e ushqimit
(Mm)
kapacitet
(T / h)
pushtet
(KW)
Dimensioni i përgjithshëm
(Mm)
XSD2610 2600 ≤10 40-80 7.5 3320 2125 × × 2670
XSD2915 2900 ≤10 50-90 15 3810 2686 × × 3085
XSD3016 3000 ≤10 80-160 18.5 4500 3206 × × 3480

Shënim: Kjo specifikim është vetëm referencë, çdo ndryshim i nënshtrohet produkteve të rondele të rërës së rërës.

Nëse keni ndonjë pyetje Ju lutemi plotësoni fushat më poshtë dhe ne do t'ju përgjigjemi kërkesës suaj brenda orëve 24:
(* nënkupton një fushë të kërkuar)
* Produkti që ju nevojitet:
* Emri Juaj:
* Email juaj:
* Shteti:
Telefoni:
Cituar Kërkesa / Komente: